Перший Центр іноземних Мов пропонує курс підвищення кваліфікації для викладачів англійської, а також підготовку до складання кембріджського екзамену –TKT  (Teaching Knowledge Test).

TKT —  це екзамен для викладачів англійської, введений Кембріджським екзаменаційним синдикатом у квітні 2005 року. Цей екзамен перевіряю знання методики викладання англійської та є свого рода міжнародним стандартом тих теоретичних знань, якими повинен володіти професійний викладач англійської.

Prep centre logo_CMYKДо завдань Центру підготовки викладачів при Першому Центрі іноземних Мов входить не тільки підготовка до здачі екзамену TKT, а й вдосконалення педагогічної майстерності викладачів, пошук нових способів та прийомів викладання предмету. Цей курс можна розглядати як:

  • Право викладати англійську за кордоном;
  • Чудовий аргумент на вашу користь при аттестації, участі в конкурсах та грантах;
  • Зручний інструмент для педагогічних тренінгів;
  • Можливість заповнення пробілів у знаннях — знайомство з найновішими тенденціями в методиці, можливість співставляти нашу та британську методики викладання англійської — як результат, стимул для підвищення педагогічної кваліфікації;

Курси підвищення кваліфікації для викладачів англійської, а саме:

  • заняття з английської  – рівень В2 (Upper-Intermediate) — «Курс підготовки до екзамену FCE» проводяться по вторниках з 13-00 до 14-00;
  • заняття з методики викладання «Курс підготовки до TKT (Teaching Knowledge Test)» проводяться по четвергах з 13.00 до 14.00.

Адреса: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 80, офіс 11. Телефони: 093-959-1298, і 050-513-1760

Всі бажаючі можуть приєднатись до групи.

Про екзамен для вчителів TKT

Для успішного складання екзамену необхідна підготовка, але тільки підручник не дає повного об’єму інформації. Необхідно зробити декілька пробних тестів. Якщо ви розумієте кожне слово у реченні, але не розумієте сенсу завдання — розмірковуйте логічно. Обов’язково вивчіть всі терміни, TKT Glossary Вам допоможе. І найголовніше, під час екзамену спробуйте розслабитись і не концентруйте увагу на одному завданні. Якщо не впевнені, пропустіть, Ви завжди зможете повернутись до нього.

Про екзамени Кембріджу:

Читати про екзамен PET (Preliminary English Test)

Інформація про екзамен FCE (First Certificate in English)